Home Biznes IT Biznes Si ti kostumizojm follderet me ngjyra te ndryshem

Hapi i par qe duhet te beni eshte te shkarkoni programin
FolderColorizer.It dhe te instaloni ne kompjuterin tuaj.
Eshte testuar, nuk ka virus dhe funksionon 100%

Per te shkarkuar programin kliko ketu http://adf.ly/lTo77

Kostumizimi i foldereve

HApi i dyte eshte, pasi te instaloni programin ne komjuterin tuaj, duhet te klikoni me
tastin e djedht dhe te klikoni mbi “Colorize” dhe me pas i zgjedhni ngjyrat te cilet ju deshroni
Nese jeni duke e perdor per here te pare kete program ne fillim ju kerkohet te
aktivizoni duke e dhene e-malin tuaj. Por mos u mbrengosni nuk keni nevoj per verifikim te
e-mailit po vetem thjesht kerkoket per aktivizim.

Nese nuk deshironi te jepni e-mailin tuaj, mund te shkruani edhe nje e-mail jo te sakt.
Me posht i keni fotografit se si duhet vepruar

right-click-and-colorize

 

Eshte menyr e leht per ti kostumizuar follderet tuaj, qofshin ato ne C , D , E  etj

#Shperndajeni kete artikull, behu perfitues

bokep indo xnxx porno gratisAmatore Maturo Carino E Coccoloso 無料 エロ 動画 Bionda piccolina si fa scopare la figa dura in hd